78 de minute, FCSB nu ne-a facut nicio problema, dar ultimele 13 minute au fost un dezastru

Antrenorul echipei Astra Giurgiu, Eugen Neagoe, a declarat, vineri seara, ca, pana in minutul 78, FCSB nu a avut nicio ocazie la meciul din etapa a XVI-a.

„Noi am avut ocaziile mai mari, dar am ratat. Asta este fotbalul. Pana la primul gol, FCSB nu a avut nicio ocazie.

Daca nu trebuia sa-l schimb pe Gaman, puteam juca doua zile si tot nu marcau. 78 de minute, FCSB nu ne-a facut nicio problema. Ultimele 13 minute au fost un dezastru, cine vede rezultatul crede ca nu am existat”, a declarat Neagoe la Digisport.

Formatia FCSB a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 (0-0), echipa Astra Giurgiu, in ultimul meci al etapei a XVI-a a Ligii I.