Ciprian Tatarusanu a gresit grav la primul meci ca titular la AC Milan. ”Diavolii”, egal dramatic cu AS Roma

AC Milan a remizat luni, pe teren propriu, scor 3-3 (1-1), cu AS Roma, in etapa a cincea a campionatului italian, intr-un meci in care portarul Ciprian Tatarusanu a fost pe teren pentru prima data in tricoul „diavolilor” de la AC Milan.

Conform news.ro, in minutul 14, la un corner executat de Pellegrini, Tatarusanu a iesit pe sub balon si Dzeko a marcat cu capul golul de 1-1, dupa ce Ibrahimovic deschisese scorul, in minutul 2.

Saelemaekers a readus gazdele in avantaj, in minutul 47, dar in…